Poznejte

Chorvatsko

O CHORVATSKU

Průvodce po Chorvatsku

Nejhezčí pláže ve středozemí, křišťálově čisté moře a unikátní panenská příroda. K tomu antická kultura, bohaté sportovní vyžití a nezapomenutelné gastronomické zážitky. To a mnohem víc nabízí návštěvníkům Chorvatsko. Pojďte ho poznat s naším průvodcem.

KUDY, JAK A ZA KOLIK?

Cesta do Chorvatska

Cesta do Chorvatska je díky neustálemu zlepšování dopravní infrastruktury každoročně poholnější. Rozšířují se dálniční tahy, vznikají přímá letová a vlaková spojení. Každý typ dopravy má svá pro a proti, náš průvodce vám pomůže vybrat ten nejvhodnější.

KAM SE VYDAT?

Nejoblíbenější lokality v Chorvatsku

Chorvatsko na svém relativně malém území zdědilo neuvěřitelné přírodní a kulturní bohatství. Ať už máte rádi kulturu, adrenalinové a sportovní aktivity, nebo preferujete pohodovou dovolenou na pláži, v Chorvatsku si najdete svoje.

MŮŽE SE HODIT...

Praktické tipy a rady do Chorvatska

Kolik stojí dovolená v Chorvatsku? Kolik stojí jídlo? Jak se tam platí? Domluvím se tam? Všechny podobné otázky jsou zodpovězeny v našem průvodci spolu s dalšími tipy a triky, jak si dovolenou v Chorvatsku užít v klidu a za dobrou cenu.

Chorvatsko - ideální místo pro vaší dovolenou

O Chorvatsku

Nádherné pláže, čisté moře a panenská příroda. K tomu antická kultura, bohaté sportovní vyžití a jedinečné gastronomické zážitky. To a mnohem víc nabízí Chorvatsko – země, která se rozkládá na východním pobřeží Jadranského moře a na více než 1200 ostrovech a útesech. Právě proto je ideálním místem pro příjemnou dovolenou. Ne náhodou je 18. nejpopulárnější turistickou destinací na světě. Právě turismus dominuje chorvatské ekonomice, tvoří 20 % celkového HDP státu. Nejčastějšími zahraničními turisty jsou Němci, Slovinci a Rakušané. Češi, kterých do Chorvatska přijíždí každoročně více než 600 000, zaujímají čtvrté místo.