nejoblíbenější

letoviska v Chorvatsku

vyhledávání ubytování

Vyhledávání ubytování v Chorvatsku

Nejsnažší a nejrychlejší cestou k ideálnímu ubytování v Chorvatsku je náš vyhledávací formulář, stačí zadat požadovanou lokalitu, vybrat termín dovolené, počet osob a kliknout na vyhledat.

  Počet osob: 2 osoby
  Ubytování na Istrii

  Region Istrie

  Nádherné pláže, romantická městečka s typickou benátskou architekturou, bohaté sportovní vyžití a světová gastronomie - přesně to jsou důvody, proč Istrie patří k nejoblíbenějším destinacím v Evropě. Poznejte Istrii.

  Ubytování v Kvarneru

  Region Kvarner

  Pro české návštěvníky není Kvarner žádnou neznámou, jezdí sem již přes 100 let. Kvarner nabízí unikátní kombinaci nádherné přírody, horských kopců, krásných ostrovů a bohaté historie. Poznejte Kvarner.

  ubytování v Severní Dalmácii

  Region Severní Dalmácie

  Severní Dalmácie, to jsou parádní oblázkové pláže a křišťálově čisté moře s léčivými účinky, nádherné borové lesy, bohaté možnosti sportovního vyžití a významné kulturní dědictví doplněné množstvím národních parků. Poznejte Severní Dalmácii.

  ubytování ve Střední Dalmácii

  Region Střední Dalmácie

  Památky UNESCO, nekonečně dlouhé pláže Makarské riviéry, desítky krásných ostrovů. Nejen proto mnozí návštěvníci střední Dalmácii označují jako nejkrásnější oblast Jadranu. Čeči na Makarskou riviéru nedají právem dopustit. Poznejte Střední Dalmácii.

  Ubytování v Jižní Dalmácii

  Region Jižní Dalmácie

  Unikátní kombinace historie a divoké přírody, jedno z nejkrásnějších historických měst světa Dubrovník, neméně nádherná Korčula, to je jen část důvodů, proč navštívit nejjižnější region Chorvatska. Poznejte Jižní Dalmácii.